כאשר מצטבר מלאי המוצרים בעסק, חשוב ליצור סדר במלאי. אחת הדרכים לכך היא: ספירת המלאי. ישנם עסקים שעורכים ספירות מלאי שנתיות, דו- שנתיות, רבעוניות, חודשיות- כל בעל עסק והעדפותיו שלו. מעבר לסדר שספירת המלאי יוצרת, בעלי העסקים מתכוננים בספירתם גם להגשת דוחות סוף השנה.

קרא עוד  

תחזוקה נכונה של מדפסת מדבקות תביא לתפעול מירבי ואיכותי לאורך שנים! ניקוי ראש הדפסה טרמי וגליל סיליקון למדפסת מדבקות, על מנת לשמור על ראש ההדפסה ואיכות ההדפסה יש לבצע ניקיון אחת לחודש מינימום.

קרא עוד  

תוכנת עיצוב מדבקות וברקוד Bartender - תוכנה לעיצוב הדפסת מדבקות וברקודים, ניתן לייצר תגיות מותאמות אישית בקלות ופשטות ולשלוח אותן לכל מדפסת מדבקות ומדפסות לייזר. התוכנה תומכת במגוון רחב של סוגי ברקודים, בחירת רישיון הברטנדר לעסק וארגונים שונים, בהתאם לצרכיהם ולמשאביהם.

קרא עוד  

יש מגוון ריבונים למדפסות מדבקות וברקוד, ריבונים איכותיים השומרים על אורך חיי ראש ההדפסה ועל הדפסה חלקה וברורה על פי דרישות השימוש ותנאי סביבה לעמידות למגוון שימושים, היקפי עבודה והתאמה למשימות. למדבקות מחומרי גלם שונים קיים רדיד דיו - ריבונים מתאימים לאיכות הדפסה טובה יותר הנשמרת לאורך זמן.

קרא עוד  

סוגי מדפסת ברקוד / מדפסת מכונת מדבקות – מבוססת על טכנולוגיה של Thermal Transfer / Direct Thermal בתרגום לעברית זה העברה טרמית / העברה ישירה / והזרקת דיו.

קרא עוד  

מדבקת פוליפרופילן/PVC הינן מדבקות פלסטיק / ויניל, מדבקות חזקות ואינן נקרעות, מתאימים לתנאי סביבה חיצוניים (גשם /שמש / לחות / שחיקה). שימושים בתעשייה : קוסמטיקה, כימיקלים, חלונות, חלונות ראווה, צינורות, מכשירי חשמל, רכבים, וכ"ו.

קרא עוד  
כיום אין כמעט חברה/עסק בישראל או בעולם שמצליח לחסוך זמן יקר ולעבודה בצורה מסודרת ללא מדפסת מדבקות וברקוד לסימון מוצרים, מדפים, משטחים, שטרי מטען ושילוח ועוד..
  1. כל תחומי המסעדנות ואוכל מהיר. (סימון סלטים ותאריכים במקרר, משלוחים)
  2. קייטרינגים - סימון מנות ותכולה לפי שמות מפעל ולקוח.
  3. מאפיות - סימון קופסות עם מדבקות ממותגות וקרטונים ללקוחות.
  4. תעשיות דגים, בשר ועוף - סימון ומיתוג אריזות למוצרים. (כשרויות וערך תזונתי)
  5. אחסון, לוגיסטיקה ושילוח.
  6. יבואנים ויצרנים.
  7. תעשיות עץ ונגריות.
  8. מפעלים ותעשיות אלומינים.
  9. מפעלי כימיכלים וחומרים מסוכנים.
  10.  הדפסת מדבקות לכל חברות המשלוחים(e-commerce, shopify חנויות און ליין וחברות משלוחים צ'יטה,סוסנה,תפוז,DHL ועוד... )
המדפסות שאנו משווקים מהיצרנים הגדולים בעולם ויש לנו המון ניסיון איתם!


1. איכות ההדפסה במדפסת מדבקות קריטית להגשמת מראה מקצועי וחד. דבר זה משפר את התדמית העסקית של המותג ומעלה את נראות המוצר.
2. איכותיות ההדפסה משפיעה גם על עמידות המדבקה. מדבקה שהודפסה באיכות גבוהה תחזיק מעמד יותר זמן מול תנאי מזג אוויר שונים ושחיקה.
3. חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים על מנת לקבל תוצאות הדפסה מושלמות ושמירה על המדפסת וראש הטרמי לאורך שנים!
1. על מנת לבחור את המדפסת הנכונה, חשוב לקחת בחשבון את איכות ההדפסה הנדרשת, מהירות ההדפסה, סוגי המדבקות שתרצה להדפיס, וכמובן, התקציב העומד לרשותך. מומלץ לקרוא ביקורות של משתמשים ולבדוק השוואות מחירים.
2. מומלץ לבחור מדפסת מדבקות שמתאימה לכמות השימוש ולצורך הספציפי שלך. לדוגמה, מדפסות מדבקות תעשייתיות מתאימות לייצור גדול ולשימוש כבד, בעוד מדפסות לשוק המסחרי מתאימות לצריכה פחות אינטנסיבית.
1. מדפסת מדבקות מאפשרת למחסן או לעסק לייצר מדבקות ממותגות ומותאמות אישית בזמן אמת, מה שמשפר את יעילות התהליכים ומקל על ניהול המלאי.
2. השימוש במדפסת מדבקות תורם לדיוק גבוה יותר במעקב אחר פריטים במחסן, תוך סימון ברקודים או קודי QR שמאפשרים סריקה מהירה ומדויקת.
3. הטמעת מדפסת מדבקות במחסן או בעסק מקטינה את הסיכון לטעויות במלאי ומסייעת בשימור סדר וארגון, דבר שמאפשר חיסכון בזמן ובעלויות.