15 Apr
15Apr

יש מגוון ריבונים למדפסות מדבקות וברקוד, ריבונים איכותיים השומרים על אורך חיי ראש ההדפסה ועל הדפסה חלקה וברורה על פי דרישות השימוש ותנאי סביבה לעמידות למגוון שימושים, היקפי עבודה והתאמה למשימות. למדבקות מחומרי גלם שונים קיים רדיד דיו - ריבונים מתאימים לאיכות הדפסה טובה יותר הנשמרת לאורך זמן.


סוג החומר הגלםסוג הרידי המתאים
נייר לבן מטWAX
נייר לבן מבריקWAX / WAX RESIN
נייר צבעוני מטWAX
נייר צבעוני מבריקWAX RESIN
נייר צבעוני זוהרWAX RESIN
פוליאסטר בצבע לבןRESIN PREMIUM
פוליאסטר בצבע כסוףRESIN PREMIUM
PP (פוליפרופילן) בצבע לבןWAX RESIN / RESIN
PP (פוליפרופילן) צבעוניWAX RESIN / RESIN
PP (פוליפרופילן) בצבע שקוףWAX RESIN / RESIN
PVC בצבע לבןWAX RESIN / RESIN
PVC צבעוניWAX RESIN / RESIN
ויניל מתפרקWAX RESIN / RESIN

כיצד לבחור את סוג סרט הדיו/ריבונים למדפסת מדבקות ברקוד

כאשר רוצים להתחיל להדפיס תוויות/מדבקות עם מדפסת ברקוד, תצטרך ריבונים בנוסף לתוויות/מדבקת העברה תרמית. להלן הסבר על בחירת סרט הדיו ההעברה התרמית המתאימה למדפסת שלכם.(חשוב מאוד להסתכל בהגדרות יצרן המדפסת לפי הדגם המדויק)

סוג רדיד דיו / ריבונים - הבחנה בצד הציפוי של הדיו IN/OUT

חשוב לשים לב! כשרוכשים סרטים למדפסת שישנן שתי קטגוריות: צד בעל ציפוי חיצוני (CSO) וצד בעל ציפוי פנימי (CSI). כלומר מדובר במיקום בו ציפוי הדיו מונח על הסרטים. זה משפיע על האופן שבו הם עוברים ומוזנים דרך המדפסת - רוב המדפסות יכולות להיות מצופות רק באופן כזה או אחר. 

סרט העברה טרמית בעל ציפוי חיצוני (CSO)ריבון מסוג OUT 

 סרטי צד מצופים חיצונית הם סרטי הדפסה עם ציפוי הדיו כלפי חוץ. מדפסות העברה תרמית של זברה משתמשות בדרך כלל בסרט מסוג זה. ניתן להבחין כי הדיו נמצא בחלק החיצוני של גליל הסרט וכי הוא נפרש מלמטה לפני המגע עם ראש ההדפסה והתווית. כדי להכניס נכונה את סוג הסרט הזה למדפסת שלך, גלול אותו מלמטה והזן אותו מתחת. 

 סרטי דיו בעל ציפוי פנימי (CSI) ריבון מסוג IN 

 סרטי צד מצופים חיצונית הם סרטים להדפסה שהדיו שעליהם פונה פנימה. מדפסות העברת תרמית של Datamax ו- Zebra משתמשות לרוב בסרטי CSI. ניתן להבחין כי הדיו נמצא בחלק הפנימי של גליל הסרט וכי הוא נפרש מלמעלה לפני המגע עם ראש ההדפסה והתווית. כדי להכניס נכון את סוג הסרט הזה למדפסת שלך, גלול אותו מלמעלה והזן אותו. ניתן לבדוק את סוג הסרט / כיוון הציפוי באמצעות בדיקת הסליל: הדבק פיסת סרט בחלק החיצוני של גליל הסרט שלך. לאחר מספר שניות, קלף את הסרט. אם דיו נדבק לקלטת, השתמשת בסרט CSO. אם לא נצמד דיו לקלטת, השתמשת בסרט CSI. 

גודל סרט 

 ישנם כמה קריטריונים שיש לקחת בחשבון בבחירת גודל סרט העברה תרמית. הם: רוחב התווית בחר את רוחב הסרט הכי קרוב לזה של התווית הנפוצה ביותר שלך. לדוגמה, אם אתה מדפיס תווית ברוחב 60 מ"מ , עליך לרכוש סרט בגודל 80מ"מ לעומת סרט ברוחב 100 מ"מ. כל דיו שאינו בשימוש בסרט ההעברה התרמי יתבזבז. אתה צריך להיות מודע לרוחב המתאים למדפסת שלך. 

 אורך הסרט 

 בדרך כלל, סרטים באורך קצר יותר מיועדים למדפסות העברה תרמיות בשולחן העבודה ואילו האורכים הארוכים יותר מיועדים לתעשייתיים. הסרטים שלנו נעים בין 74 מטר ל450 מטר. 

גודל הליבה 

למדפסות קטנות יותר אין מקום להכיל ליבות סרט גדולות יותר. בעוד ליבת 1 אינץ' היא לרוב סטנדרטית, באופן כללי מדפסות קטנות יותר משתמשות בליבה של 1 אינץ', מדפסות גדולות משתמשות בליבה בגודל 3 אינץ'.

 איך נדע שגודל הגליל והמדבקה מתאים למדפסת שלנו?

 אנו מחזיקים מלאי מדבקות בגלילים גדול עבור הלקוחות שלנו כולל מדבקות טרמיות למשלוחים, כולל יותר מ 50 גדלי תוויות ייחודיים בגודל הליבה בגודל 1 אינץ 'וגם בגודל 3 אינץ'. 

 החומר ממנו עשוי הסרט 

 לאחר שבחרנו את המדבקות והגודל המתאים, הגיע הזמן לבחור את חומר הסרט המתאים לנו ביותר עבור השימושים שלנו. היישום של התווית יקבע את החוזק והעמידות שאתם זקוקים להם מסרט ההעברה התרמי. מציאת סרט ההדפסה / ההעברה המתאים, יכול להוות צעד חשוב בהבטחת התוויות שניתנות לסריקה, קריאה ואמינות. 

 ישנן שלוש קטגוריות עיקריות

ריבונים (WAX) / ריבונים פרימיום (WAX PRIMUME) חומר ריבון מסוג RESIN המכונה גם שעווה מלאה, ריבון ווקס עמיד RESIN/WAX.

ריבונים פרימיום (WAX PRIMUME)

סרט העברה תרמית ווקס מלאה מצופה בדיו מבוסס שעווה. סרטי ווקס פרימיום (WAX) הם הבחירה הכלכלית ביותר של סרטים תרמיים. הם אידיאליים לשימושים כלליים ובסיסיים, כגון תוויות משלוח וקמעונאות. הרכב השעווה המלא שלהם דורש טמפרטורת התכה נמוכה יותר וכתוצאה מכך הדפסה קלה יותר. הסרט פחות עמיד אבל פחות יקר. 

 שימושים נפוצים בתעשייה 

  • הסוג הנפוץ ביותר של סרט העברה תרמית
  • מומלץ להדפסה על נייר מצופה ולא מצופה
  • עמידות תמונה רכה יותר
  • הכי זול בקטגורית רדידי הדיו
  • טוב לאריזות, מוצרי מדף, משלוחים, תוויות קמעונאיות ומחסן
  • אידיאלי לשימוש לטווח קצר / זמני
  • יכול להחזיק מעמד לשימוש פנימי


יש לקחת בחשבון גם את איכות חומר גלם המדבקות. אנו מציעים מגוון רחב של חומרי תווית העברה תרמיים, הכוללים :
לבן רגיל ,מתקלף ועמיד.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.