כיום אין כמעט חברה/עסק בישראל או בעולם שמצליח לחסוך זמן יקר ולעבודה בצורה מסודרת ללא מדפסת מדבקות וברקוד לסימון מוצרים, מדפים, משטחים, שטרי מטען ושילוח ועוד..
  1. כל תחומי המסעדנות ואוכל מהיר. (סימון סלטים ותאריכים במקרר, משלוחים)
  2. קייטרינגים - סימון מנות ותכולה לפי שמות מפעל ולקוח.
  3. מאפיות - סימון קופסות עם מדבקות ממותגות וקרטונים ללקוחות.
  4. תעשיות דגים, בשר ועוף - סימון ומיתוג אריזות למוצרים. (כשרויות וערך תזונתי)
  5. אחסון, לוגיסטיקה ושילוח.
  6. יבואנים ויצרנים.
  7. תעשיות עץ ונגריות.
  8. מפעלים ותעשיות אלומינים.
  9. מפעלי כימיכלים וחומרים מסוכנים.
  10.  הדפסת מדבקות לכל חברות המשלוחים(e-commerce, shopify חנויות און ליין וחברות משלוחים צ'יטה,סוסנה,תפוז,DHL ועוד... )
המדפסות שאנו משווקים מהיצרנים הגדולים בעולם ויש לנו המון ניסיון איתם!


1. איכות ההדפסה במדפסת מדבקות קריטית להגשמת מראה מקצועי וחד. דבר זה משפר את התדמית העסקית של המותג ומעלה את נראות המוצר.
2. איכותיות ההדפסה משפיעה גם על עמידות המדבקה. מדבקה שהודפסה באיכות גבוהה תחזיק מעמד יותר זמן מול תנאי מזג אוויר שונים ושחיקה.
3. חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים על מנת לקבל תוצאות הדפסה מושלמות ושמירה על המדפסת וראש הטרמי לאורך שנים!
1. על מנת לבחור את המדפסת הנכונה, חשוב לקחת בחשבון את איכות ההדפסה הנדרשת, מהירות ההדפסה, סוגי המדבקות שתרצה להדפיס, וכמובן, התקציב העומד לרשותך. מומלץ לקרוא ביקורות של משתמשים ולבדוק השוואות מחירים.
2. מומלץ לבחור מדפסת מדבקות שמתאימה לכמות השימוש ולצורך הספציפי שלך. לדוגמה, מדפסות מדבקות תעשייתיות מתאימות לייצור גדול ולשימוש כבד, בעוד מדפסות לשוק המסחרי מתאימות לצריכה פחות אינטנסיבית.
1. מדפסת מדבקות מאפשרת למחסן או לעסק לייצר מדבקות ממותגות ומותאמות אישית בזמן אמת, מה שמשפר את יעילות התהליכים ומקל על ניהול המלאי.
2. השימוש במדפסת מדבקות תורם לדיוק גבוה יותר במעקב אחר פריטים במחסן, תוך סימון ברקודים או קודי QR שמאפשרים סריקה מהירה ומדויקת.
3. הטמעת מדפסת מדבקות במחסן או בעסק מקטינה את הסיכון לטעויות במלאי ומסייעת בשימור סדר וארגון, דבר שמאפשר חיסכון בזמן ובעלויות.